Strefa zawodów » informacje dotyczące konkurecji

Bieg na koniec lata

Tradycyjnie, na zakończenie wakacji i przywitanie nowego roku szkolnego organizujemy bieg w Parku Grabiszyńskim – dla dorosłych na dystansie 5 km, dla najmłodszych na symbolicznym, kilkusetmetrowym dystansie.

Spotykamy się 1września na ścieżce biegowej Radia Wrocław w Parku Grabiszyńskim. Biegacze zmierzą się z dystansem 5 kilometrów (pętla trasy biegowej Radia Wrocław w Parku Grabiszyńskim).

Na koniec, dla najmłodszych biegaczy, zostanie zorganizowany Bieg Krasnala (godz. 12.00). Zapisy na Bieg Krasnala od godz. 9.30 w biurze zawodów przy starcie biegu.

Jak zwykle gwarantujemy profesjonalny pomiar czasowy, atrakcyjne pakiety startowe, medale na mecie i oczywiście dobrą zabawę.


Wyniki

< poprzednia1|2|3|4|5|6|7|8
Kat. OPEN Numer Imię Nazwisko Klub/Drużyna Kat. wiek. Płeć Czas netto Tempo Miasto Kraj
197  Karol  Porczyński  M20/1  M 00:18:35.96  3:43 min/km Wrocław  Polska 
117  Krzysztof  Pruciak  Lecymy Durś / Biegowy Patol  M30/1  M 00:19:09.92  3:49 min/km Oława  Polska 
125  Marek  Ostolski  M40/1  M 00:19:25.34  3:53 min/km Wroclaw  Polska 
199  Ihor  Babiichuk  EL-Piast team  M20/2  M 00:20:02.85  4:00 min/km Twardogóra  Polska 
15  Lucjan  Borkowski  M40/2  M 00:20:08.01  4:01 min/km Wrocław  Polska 
88  Andrzej  Madera  M40/3  M 00:20:44.11  4:08 min/km Wrocław  Polska 
51  Hubert  Stadnicki  M30/2  M 00:20:45.01  4:09 min/km Wrocław  Polska 
35  Michał Esteban  Łojko  Rajtarowianka Drzonków  M30/3  M 00:20:55.50  4:11 min/km Drzonków  Polska 
151  Marcin  Bilski  M40/4  M 00:21:10.05  4:14 min/km Wrocław  Polska 
10  167  Ania  Stella-Sawicka  Speed Smolec  K30/1  K 00:21:10.27  4:14 min/km Smolec  Polska 
11  141  Łukasz  Bronowicki  M30/4  M 00:21:11.43  4:14 min/km Pajęczak  Polska 
12  58  Rafał  Peszko  Dąbrowski Team   M20/3  M 00:21:37.09  4:19 min/km Wrocław  Polska 
13  16  Maciej  Musiał  4pak  M30/5  M 00:21:53.64  4:22 min/km Wrocław  Polska 
14  191  Dominik  Masternak  M20/4  M 00:21:57.59  4:23 min/km Trzebnica   Polska 
15  137  Tomasz  Kmita  M20/5  M 00:21:57.88  4:23 min/km Jastrzebie-Zdroj  Polska 
16  128  Bartłomiej  Werno  M30/6  M 00:21:58.25  4:23 min/km Rawicz  Polska 
17  202  Paweł  Krukiewicz  Speed Smolec  M30/7  M 00:22:03.97  4:24 min/km Smolec  Polska 
18  129  Marek  Romanowicz  brak  M30/8  M 00:22:11.71  4:26 min/km Wrocław  Polska 
19  153  Adrian  Majchrzak  M30/9  M 00:22:18.68  4:27 min/km Wrocław  Polska 
20  110  Piotr  Królikowski  BERGSON TEAM RUN  M30/10  M 00:22:21.81  4:28 min/km Wrocław  Polska 
21  Arkadiusz  Gawron  M20/6  M 00:22:47.27  4:33 min/km Wrocław  Polska  
22  193  Monika  Drążewska  Biegamy we Wrocławiu  K20/1  K 00:22:52.65  4:34 min/km Wrocław  Polska 
23  30  Jarosław  Altewęgier  M40/5  M 00:23:01.83  4:36 min/km Kraków  Polska 
24  93  RAFAŁ  WAJDZIK  M20/7  M 00:23:06.76  4:37 min/km Wrocław  Polska 
25  155  Łukasz  Szumigalski  Masarnia Stolec  M20/8  M 00:23:12  4:38 min/km Wrocław  Polska 
< poprzednia1|2|3|4|5|6|7|8

Strona 1 z 8, pokazano 25 z 180 wszystkich rekordów

Sponsorzy