Strefa zawodów » informacje dotyczące konkurecji

W pogoni za św. Mikołajem

Radio Wrocław zaprasza całe rodziny do udziału w pełnym radości i pozytywnej sportowej energii radiowym biegu mikołajkowym.

Bieg będzie miał charakter biegu rekreacyjnego, w którym przede wszystkim liczy się dobra zabawa. Będziemy biegać, obdarowywać się prezentami, będziemy bawić się wspólnie z Mikołajami przy dźwiękach Radia Wrocław.

Każdy uczestnik otrzyma Mikołajkowy pakiet startowy (paczkę oraz czapkę św. Mikołaja), imienny nr startowy, a na mecie medal Radia Wrocław.

Chcemy, aby tego dnia wszyscy mieli równe szanse wybiegania dodatkowych nagród. Dlatego specjalne paczki - nagrody czekają na tych, którzy na trasie biegu spotkają, dogonią św. Mikołaja i otrzymają od niego specjalną opaskę. Dla dzieci zostanie zorganizowany Bieg Krasnala. Każdy mały biegacz otrzyma również radiową paczkę od św. Mikołaja.

A wszystko to przy rytmicznych dźwiękach Radia Wrocław, które przez całą imprezę będą zagrzewać do walki, wprowadzać w biegowy nastrój i umilać czas.

Zachęcamy do udziału w zabawie. Nie tylko czeka Was bieg na bardzo przyjemnym dystansie, ale też gwarantowany jest świąteczny klimat i dobra zabawa w rytmach Radia Wrocław.


Sponsorzy

Dane konkurencji

Dystans: 3500m
W ramach turnieju: W pogoni za św. Mikołajem IV
Rekord trasy: Brak
Regulamin zawodów: Bieg_Mikolaja_2.12.2018_Regulamin.doc
Oświadczenie opiekuna: BIEG_Mikolaj_dlaopiekuna.docx
Oświadczenie: Bieg_Mikolaj_2.12.2018_oswiadczenie.docx

Start:

Data i czas: Niedziela, 2 grudnia 2018, 11:00
Adres: Park Tysiąclecia, Wrocław

Limity:

Limit uczestników: 250
Limit czasowy: 0:45:00
Limit wiekowy od: 16 lat

Zapisy:

Zapisy internetowe do: 2018-11-28 23:59:59
Zapisy w biurze zawodów do: Brak możliwości

Biuro zawodów:

Biuro zawodów: Adres: ul. Karkonoskiej 10 (w dniu zawodów na starcie), Wrocław