Strefa zawodów » informacje dotyczące konkurecji

Bieg na koniec lata

Tradycyjnie, na zakończenie wakacji i przywitanie nowego roku szkolnego organizujemy bieg w Parku Grabiszyńskim – dla dorosłych na dystansie 5 km, dla najmłodszych na symbolicznym, kilkusetmetrowym dystansie.

Spotykamy się 1września na ścieżce biegowej Radia Wrocław w Parku Grabiszyńskim. Biegacze zmierzą się z dystansem 5 kilometrów (pętla trasy biegowej Radia Wrocław w Parku Grabiszyńskim).

Na koniec, dla najmłodszych biegaczy, zostanie zorganizowany Bieg Krasnala (godz. 12.00). Zapisy na Bieg Krasnala od godz. 9.30 w biurze zawodów przy starcie biegu.

Jak zwykle gwarantujemy profesjonalny pomiar czasowy, atrakcyjne pakiety startowe, medale na mecie i oczywiście dobrą zabawę.


Wyniki

Kat. OPEN Numer Imię Nazwisko Klub/Drużyna Kat. wiek. Płeć Czas netto Tempo Miasto Kraj
26  43  Arkadiusz   Waśkowski  M20/9  M 00:23:12.69  4:38 min/km Wrocław  Polska 
27  107  Bartosz  Wojciechowski  M40/6  M 00:23:19.63  4:39 min/km Wrocław  Polska 
28  127  Piotr  Wysocki  M30/11  M 00:23:19.64  4:39 min/km Wrocław  Polska 
29  54  Robert  Kalita  M30/12  M 00:23:26.48  4:41 min/km Wrocław  Polska 
30  78  Kamil   Mikuła   M20/10  M 00:23:37.82  4:43 min/km Wrocław   Polska  
31  157  Krzysztof  Bednarz  SCB  M30/13  M 00:24:08.50  4:49 min/km Wrocław  Polska 
32  203  Arkadiusz  Młynarczyk  M30/14  M 00:24:14.62  4:50 min/km Wrocław  Polska 
33  198  Łuksaz  Łach  Prędkie Stopy Żółwia  M30/15  M 00:24:15.74  4:51 min/km Wojnarowice  Polska 
34  158  Rafał  Tarnawa  M40/7  M 00:24:15.82  4:51 min/km WROCŁAW  Polska 
35  172  Zbigniew  Kuryłek  M30/16  M 00:24:20.02  4:52 min/km Wrocław  Polska 
36  83  Agata  Woroch  Not Fast But Furious   K30/2  K 00:24:20.96  4:52 min/km Myślibórz  Polska 
37  133  Piotr  Wiak  M20/11  M 00:24:30.86  4:54 min/km Wrocław  Polska 
38  14  Kamil  Galiak  M20/12  M 00:24:36.76  4:55 min/km Wrocław  Poland 
39  109  Łukasz   Seremak  M20/13  M 00:24:37.31  4:55 min/km Wrocław  Polska 
40  171  Mariusz  Szumielewicz  M40/8  M 00:24:43.00  4:56 min/km Wrocław  Polska 
41  204  Łukasz  Szymański  MasarniaStolec  M20/14  M 00:24:43.92  4:56 min/km Wrocław  Polska 
42  132  ADAM  Wrześniak  Dogfilds   M40/9  M 00:24:49.99  4:57 min/km WROCŁAW  Polska 
43  115  Andrzej  Ćwiklik  M50/1  M 00:24:50.67  4:58 min/km Wrocław  Polska 
44  69  Jadwiga  Oleksy  K30/3  K 00:24:54.65  4:58 min/km Wrocław  Polska 
45  56  Jakub  Fogt  M20/15  M 00:24:57.63  4:59 min/km Kąkolewo  Polska 
46  173  Jakub  Słomski  M40/10  M 00:24:57.76  4:59 min/km Wrocław  Polska 
47  28  ANDRII  TAGAIEV  M40/11  M 00:25:08.36  5:01 min/km Wroclaw  Polska 
48  63  Konrad  Rzatkiewicz  KS DW Opona  M40/12  M 00:25:20.56  5:04 min/km Wrocław  Polska 
49  77  Rafał  Raźny  M40/13  M 00:25:20.85  5:04 min/km Wrocław  Wrocław 
50  150  Sebastian  Wojciechowski  M40/14  M 00:25:21.75  5:04 min/km Trzebnica  Polska 

Strona 2 z 8, pokazano 25 z 180 wszystkich rekordów

Sponsorzy